Olimpia Zambrów - GKS Stawiski 2:2

Olimpia Zambrów - GKS Stawiski  2:2

Mecz zakończony wynikiem 2:2. Zespół z Zambrowa nie przypominał drużyny z rundy jesiennej. Roszady w składzie spowodowały że Olimpia grała bardzo dobrą piłkę i napewno nie jednej drużynie sprawie wiele problemów. Pierwsza połowa meczu fatalna w naszym wykonaniu. Dajemy sobie strzelić bramkę i to gospodarze dyktują warunki gry. Warto wspomnieć 100% sytuację Gutowskiego niestety niewykorzystaną. Po dośrodkowaniu Sejnowskiego bramkę do szatni strzela Żochowski. Druga połowa to GKS taki jaki chcemy oglądać. Walka i determinacja skutkują zdobyciem prowadzenie. Gawroński prostopadłym podanie uruchamia Gutowskiego a ten sie nie myli i prowadzimy 2:1. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia niestety bramkarz Olimpii nam tego nie ułatwiał i raz po raz bronił strzały naszych zawodników. Po jednym z kontrataków Zambrowianie doprowadzają do remisu. Mecz kończy sie wynikiem 2:2 i pozostaje niedosyt. Teraz czeka nas pauza a już 30 kwietnia wyruszamy do Wysokiego Mazowiecka po komplet punktów