Pierwsze mecze za nami

Inauguracja niestety nie przebiegła po naszej myśli. Przegrywamy w Sejnach 1:2 , choć postawiliśmy twarde warunki gospodarzom. Bramkę strzelił Mateusz Rogowski, przepięknym strzałem z rzutu wolnego.

Kolejnym meczem było starcie z Orłem Kolno. Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry choć wynik końcowy niekorzystny. Z Kolnem przegrywamy 2:0

W 3 kolejce rozgrywamy słabe zawody w Dobrzyniewie i tylko dzięki dobrej dyspozycji naszego bramkarza wynik nie był zbyt wysoki. 0:3 i brak puntów.

Ostatni mecz z Czarnymi Czarna Białostocka zakończony naszą wygraną 4:0 Bramki zdobyli: Gawroński, Sienicki (asysta Gutowski), Pulwin (asysta Rogowski), Martysuk Kacper (asysta Gwiazdowski) Mecz pod nasze dyktando i oby tak dalej.