Porażka 1:0

Porażka 1:0

Niestety przegrywamy 1:0 spotkanie w Grajewie. Mecz niezwykle wyrównany. Pierwsza połowa ze wskazaniem na naszych zawodników. Mieliśmy okazję po strzale głową Żochowskiego ale bramkarz z Grajewa obronił ten strzał. Na przerwę schodziliśmy przy stanie 0:0. Druga połowa to lepsza gra gospodarzy. Wykorzystali sytuację po indywidualnym rajdzie skrzydłowego i zrobiło się 1:0. Groźnie uderzał jeszcze Gawroński ale ponownie golkiper był na posterunku. Zespół z Grajewa miał jeszcze sytuację na podwyższenie wyniku lecz tym razem to nasz bramkarz popisał się udaną interwencją. Każdy zespół stworzył sobie 2 dogodne sytuację z czego Warmia wykorzystała jedną.
 Nasi zawodnicy w dniu dzisiejszym pokazali co to znaczy kolektyw. Widoczna była sportowa złość, koncentracja i walka o każdy centymetr boiska.

Chłopcy zostawili serce na boisku i za to należą im się wielkie brawa. BRAWO PANOWIE