Porażka z BSP JAGIELLONIA Białystok

Porażka z  BSP JAGIELLONIA Białystok

W sobotę 29.10 przyszło nam mierzyć się z Jagiellonią Białystok. Goście od początku meczu narzucili nam swój styl gry , ale spodziewaliśmy się tego i dobrze wykonywaliśmy przedmeczowe założenia. W pierwszej połowie tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Druga połowa przynosi bramkę GKS. Sejnowski przejmuję piłkę i zagrywa na Laskowskiego a ten mimo asysty obrońców doprowadza do wyrównania. Niestety sił nam starczyło na 65 min. Zawodnicy z Białegostoku strzelają w zamieszaniu podbramkowym na 1:2. Następnie w końcówce po indywidualnych błędach tracimy jeszcze 2 bramki i spotkanie kończy się wynikiem 1:4.  Chłopcy bardzo konsekwentnie trzymali się założeń taktycznych i szkoda tych dwóch ostatnich bramek,ale graliśmy z bardzo wymagającym przeciwnikiem który umiejętnie wykorzystał każdy nasz błąd. Zawodnikom Jagiellonii gratulujemy i życzymy powodzenia.