Porażka z Orłem

Niestety nasz zespół poczuł pierwszy raz w tym sezonie smak porażki. Mecz rozpoczęliśmy kiepsko ,bo już w 5 minucie straciliśmy bramkę. Prowadzenie Orła nie trwało zbyt długo. Bramkę z rzutu wolnego strzelił Przemek Modzelewski. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 2:1 dla Orła. W drugą połowę weszliśmy bardzo dobrze i to my kontrolowaliśmy grę. Po stałym fragmencie Modzelewski dośrodkował w pole karne a Bartek Żochowski ładnym strzałem głową doprowadza do remisu. Niestety jeden z kontrataków przyniósł bramkę dla gospodarzy i znów musieliśmy gonić wynik. Oddaliśmy jeszcze kilka strzałów ale to Orzeł cieszył się ze zwycięstwa.

Nieobecność podstawowych graczy miała wpływ na końcowy wynik meczu. Zespół z Kolna prezentował twardą grę opierającą się na jednym bardzo zdolnym zawodniku i to on był zdobywcą wszystkich bramek dla kolneńskiego zespołu. Nasz zespół szczególnie w drugiej połowie pokazał wielkie zaangażowanie , walkę o każdą piłkę , lecz dziś nie było dane nam wygrać. Musimy wyciągnąć wnioski z porażki i z podniesionymi głowami przystąpić do kolejnego meczu. Przeciwnikom dziękujemy za grę i życzymy powodzenia.

ORZEŁ Kolno 3 - 2 GKS Stawiski