Porażka z POMORZANKĄ

Mecz zakończony wynikiem 8:0 dla gospodarzy. Bramkę na 0:1 tracimy po błędzie naszego bramkarza który źle obliczył tor lotu piłki. Miedzy 30-40 min mieliśmy swoją szansę by doprowadzić do remisu. Po strzale Mateusza Rogowskiego z rzutu wolnego bramkarz wybija piłkę przed siebie a Rafał Martysiuk dobitką strzela na remis. Niestety zdaniem sędziów nasz zawodnik znajdował się na pozycji spalonej i bramka zostaje nie uznana.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Drużyna gospodarzy raz po raz nękała nas atakiem pozycyjnym. Sił starczyło nam na 60min kiedy to nasz stoper fauluje skrzydłowego Pomorzanki w polu karnym i sędzia dyktuje jedenaskę. Zostaje ona zamieniona na gola. Bramka na 2:0 podcięła nam skrzydła i odjęła wszystkie siły. Kolejne bramki wpadały minuta po minucie kończąc wynikiem 8:0. Zawodnicy z Sejn posiadali lepsze warunki fizyczne i nasi "mali rycerze" niestety w tym meczu mieli niezwykle trudne zadanie.