Przygotowania do rundy wiosennej

Nasi zawodnicy w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozegrają 2 mecze kontrolne:

- MŁKS Łomża

- KS Śniadowo

Ze względu na reorganizację rozgrywek przed nami 14 spotkań w których będziemy walczyć o każdy punkt. W rundzie jesiennej poznaliśmy już drużyny z którymi przyjdzie nam rywalizować i wiemy , że każdy mecz będzie niezwykle ciężki. Zaczynamy wiosnę sparingiem z MŁKS Łomża. Chłopcy z Łomży awansowali do grupy mistrzowskiej w kategorii Trampkarz. Znamy dobrze ten zespół i wiemy , że będzie to wartościowy sparing. Kibiców prosimy o trzymanie kciuków, a najlepiej na doping w Łomży dnia 11.03 o godz 14.00.