SPARING MŁKS Łomża we czwartek 13.00

Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla drużyny gości. Zespół z Łomży postawił twarde warunki i potwierdził że są drużyną do awansu. Nasi zawodnicy w dniu dzisiejszym nie przypominali drużyny z ostatniego sparingu. MŁKS grał wysoko przez co w naszych szeregach pojawiła się niemoc wyprowadzenia składnej akcji. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 1:1 dawała nadzieję na korzystny wynik lecz w przeciągu kilku minut daliśmy sobie wbić 2 bramki co podłamało drużynę. Mecz z MŁKS pokazał co musimy poprawić aby gra mogła wyglądać tak jak tego chcemy. Był to zimny prysznic który nam się przyda w walce o ligowe punkty. Nie podłamujemy się i w kolejnym meczu postaramy się im zrewanżować. Dziękujemy przeciwnikom za sparing

Bramki dla GKS-u: Rogowski, Karolin