Uczciwa wygrana z Wissą Szczuczyn

Nasz zespół od początku spotkania prezentował się o poziom wyżej niż zawodnicy ze Szczuczyna. Poukładana składna gra, miła dla oka lecz niestety brakowało celności i wykończenia. Na pierwszą bramkę czekaliśmy pół godz kiedy to złe wznowienie bramkarza wykorzystał Rafał Martysiuk i celną wrzutką obsługuje Żochowskiego a ten pewnym strzałem głową pokonuje miejscowego bramkarza.  Kilka minut później Rafał Pulwin wykonuje rzut rożny i bezpośrednio z niego piłka wpada do siatki. Na przerwę schodzimy przy prowadzeniu 2:0. Kolejna odsłona to dominacja GKS-u. Zawodnicy Wissy cofnęli się na własną połowę a my skrzętnie to wykorzystaliśmy. W 47min skłądną akcję przeprowadzili bracia Martysiuk i Kacper w sytuacji sam na sam strzela bramkę na 3:0. W końcówce dorzuciliśmy jeszcze bramkę którą trzeba zapisać na konto Łukasza Gutowskiego który do oddał strzał i piłka po rykoszecie ląduje w siatce rywali. Koniec meczu 4:0 dla GKS.

Po ostatnim gwizdku zaczęła się inna rozgrywka , ale nawet nie warto o niej wspominać bo punkty zdobywa się na boisku a nie w taki sposób jak to zrobiła Wissa Szuczyn. Rywalom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji i przypomnieć trzeba , że właśnie w sportowej i uczciwej rywalizacji przegrali z GKS Stawiski 0:4.