Porażka z Podlasiakiem

W niedzielę przyszło nam mierzyć się z liderem rozgrywek Podlasiakiem Knyszyn. Zawodnicy chcieli odbić sobie wysoką porażkę w poprzedniej kolejce i przystąpili zmotywowani i głodni zwycięstwa. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszych chłopców. Mimo , że warunkami fizycznymi odstawaliśmy od kolegów z Knyszyna to grą nadrabialiśmy te braki. Pierwsze 40 min zakończone wynikiem 0:0 po bardzo solidnej grze. Druga połowa to niestety przewaga rywali. Dochodzili do sytuacji strzeleckich ale bramkarz GKS tego dnia był w dobrej dyspozycji. Niestety ok 60min w zamieszaniu w naszym polu karnym rywale strzelają bramkę. Zawodnicy próbowali odwrócić losy lecz bramkę na 0:2 strzelają rywale bezpośrednio z rzutu rożnego. Mieliśmy jeszcze 2 sytuację strzeleckie ale niestety piłka padła łupem bramkarza gości. Mecz zakończył się porażką 0:2 Mimo , że wynik był niekorzystny zawodnicy zaprezentowali się dobrze na tle lidera.