Remis z Orłem Kolno

fotogaleria: http://www.kolniak24.pl/sport/pilka-nozna/item/5160-znakomite-widowisko-pilkarskie-z-udzialem-juniorow-mlodszych-orla

Mecz mimo bardzo eksperymentalnego ustawienia na wielki plus. Pierwsze 20 min nasi chłopcy mieli bardzo dobre, piłka nas się słuchała i gra mogła się podobać.W drugiej części pierwszej połowy oddaliśmy inicjatywę rywalowi który umiejętnie dochodził do groźnych sytuacji. Na drugą połowę zawodnicy weszli głodni gry. Utrzymywaliśmy się częściej przy piłce. Dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich lecz tego dnia piłka nie bardzo chciała wpaść w światło bramki. Rywal skoncentrował się na grze z kontry i dobrze mu to wychodziło. W doliczonym czasie gry wspaniała interwencją popisał się nasz bramkarz Adrian Klimowicz który obronił arcytrudny strzał dobrze dysponowanego napastnika gospodarzy. Chwilę potem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartek Żochowski był bardzo bliski strzelenia zwycięskiej bramki. Najpierw jego strzał obronił bramkarz a dobitkę odbił obrońca. Chwilę po tym sędzia zakończył spotkanie. Mecz bardzo wyrównany i  podział punktów jest sprawiedliwym wynikiem. Życzymy powodzenia piłkarzom Orła a sami bierzemy się do roboty by przygotować się na pojedynek z Warmią Grajewo.